Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 20 × 18 cm |
| Feature | Multifunction |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Release Date | Spring2021 |
| Model Number | QR-8813 |
| Scarves Length | 100cm-135cm |
| Scarves Type | Scarf |
| Style | fashion |
| Pattern Type | |
| Gender | WOMEN |
| Material | COTTON, Silk |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | MENGLINXI |
| Suitable for the season | Spring, Summer, Autumn, Winter |
| Luxury Brand Silk Scarf | Twill Silk Women Scarf |
| Size | 130cmx130cm |
| Large Square Scarves | Brand Scarf women |
Instock
There are no reviews yet.