Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 3 × 3 cm |
| Feature | Decorate |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Release Date | Summer2021 |
| Scarves Length | <60cm |
| Scarves Type | Headband |
| Style | fashion |
| Pattern Type | |
| Gender | WOMEN |
| Material | COTTON, POLYESTER |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | ytzhongshuo |
| CN | Guangdong |
Instock
There are no reviews yet.