Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 12 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Decorate |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | Spring and Summer |
| Release Date | Spring2022 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | SFP040 |
| Scarves Length | >175cm |
| Scarves Type | Scarf |
| Style | fashion |
| Pattern Type | |
| Gender | WOMEN |
| Material | Silk, POLYESTER |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | Visual Axles |
| CN | Zhejiang |
| Long Size | 180cm 70.86Inch |
| Width Size | 90cm 35.43Inch |
| Process | Digital Print |
| Service | Retail, Drop shipping, wholesale |
| Tags | Gustav Klimt, Oil Paint, The Tree of life Of Life, Silk Scarf |
| Product Origin | Silk Hometown, HangZhou City |
Instock
There are no reviews yet.