Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 3 cm |
| Feature | Keep warm |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | winter |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | Tassel Scarf Shawl |
| Scarves Length | >175cm |
| Scarves Type | Scarf, Shawl |
| Style | fashion |
| Pattern Type | |
| Gender | WOMEN |
| Material | POLYESTER |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | Pmwrun |
| CN | Fujian |
Instock
There are no reviews yet.