Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.31 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Craft of Weaving | Other |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Multifunction |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Model Number | Z |
| Scarves Length | >175cm |
| Scarves Type | Scarf, Shawl |
| Style | Novelty |
| Pattern Type | Geometric |
| Gender | WOMEN |
| Material | POLYESTER |
| Department Name | ADULT |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | Chtengiber |
| Color | As shown in the picture |
| Size | 40x200cm |
| Style 1 | Winter Scarf |
| Style 2 | Luxury Imitation Cashmere Scarf |
| Style 3 | Female Bandana Pashmina Scarf |
| Style 4 | Thick Warm Studios Solid Cape Wraps |
| Style 5 | Long Tassel Thicker Scarf |
| Style 6 | Imitation Cashmere Scarf Shawl |
| Shipment | Free shipping, dropshipping for dropshopper |
Instock
There are no reviews yet.