Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 30 × 2 cm |
| Craft of Weaving | TAT |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Decorate , soft, lightweight, fashion |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Release Date | Winter2022 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | WJA167 |
| Scarves Length | >175cm |
| Scarves Type | Scarf |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Material | COTTON, POLYESTER, cotton polyester |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | JUANSSONG |
| CN | Zhejiang |
| Size after pleated | 190*90cm |
| Weight | around 115g |
| Packing | opp bag each scarf |
| Colors | 21 colors |
| Pattern | pleated cotton scarf |
| Touch feeling | soft breathable |
| style | fashion hijab/scarf, simple elegant design |
| season use | Spring, Summer, Autumn, Winter |
Instock
There are no reviews yet.