Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.032 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Decorate |
| Applicable Scene | Outdoor |
| Applicable Season | Spring and Summer |
| Release Date | Winter2022 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Scarves Length | <60cm |
| Scarves Type | Headband |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Floral |
| Gender | WOMEN |
| Material | POLYESTER |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | MSFGJZM |
| CN | Zhejiang |
| Type1 | Cotton scarf |
| Type2 | Bandanna |
| Type3 | turban woman for hair |
| Type4 | hair band scarf |
| Type5 | Hair accessary |
| Type6 | Woman bandana |
| Type7 | linen handkerchief |
| Type8 | cute bandana |
| Type9 | head band women |
| Type10 | handkerchief summer |
| Type11 | crochet head scarf |
Instock
There are no reviews yet.