Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Multifunction |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Model Number | 90TS031302 |
| Scarves Length | 80cm-100cm |
| Scarves Type | Scarf |
| Style | fashion, Elegant Women Neck Scarf Headband |
| Pattern Type | |
| Gender | WOMEN |
| Material | POLYESTER |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | WUBXOLO |
| CN | Zhejiang |
| Weight | About 70g |
| Size | 90*90cm |
| Meterial | Silk Feeling Satin Scarf |
| Color | Yellow Beige Red Blue Green Red |
| Type | Fashion Printed Kerchief Hijab Scarf |
| Season | Spring Summer Autumn Winter |
| Occasion | Daily, Party, Office, As gift |
| Big Sale | Dropship Wholesale |
Instock
There are no reviews yet.