Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 2 cm |
| Feature | Multifunction |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Release Date | Summer2022 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | 24 * 49CM |
| Scarves Length | <60cm |
| Scarves Type | Ring |
| Style | fashion |
| Pattern Type | DOT |
| Gender | WOMEN |
| Material | POLYESTER |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | oein |
| CN | Zhejiang |
| Applicable gender | Neutral/both men and wome |
| Applicable scene | Fitness Equipment |
| Specifications | 24 * 49CM |
| Main material | Polyester Fiber |
| Product category | Sports cap, headscarf |
Instock
There are no reviews yet.