Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Feature | Sun Protection |
| Applicable Scene | Beach |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Model Number | SYCCE007 |
| Scarves Length | 135cm-175cm |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Solid |
| Material | POLYESTER |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | SENAIFEI |
| Net weight | 0.04kg/piece |
| scarves type | scarf |
| in stock | yes |
| size | about 160*50cm |
| ships from | china |
| department name | adult |
| gender | women/ladies |
| is_customized | yes |
Instock
There are no reviews yet.