Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 1 cm |
| Craft of Weaving | TAT |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Decorate |
| Applicable Scene | Beach |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Scarves Length | 80cm-100cm |
| Scarves Type | Scarf, Shawl |
| Style | Novelty |
| Pattern Type | |
| Gender | WOMEN |
| Material | POLYESTER |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| CN | Zhejiang |
Instock
There are no reviews yet.