Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 11 cm |
| Feature | Decorate |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Release Date | Summer2021 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | MM20043 |
| Scarves Length | 80cm-100cm |
| Scarves Type | Headband |
| Style | fashion, Sjaal Pashmina Gifts Bufandas Towel Cape |
| Pattern Type | |
| Gender | WOMEN |
| Material | Silk |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | Pobing |
| CN | Zhejiang |
| Size | 90CM x 90CM |
| Fabric | 16m/m Twill Silk |
| Features | Manual Rolled Hem |
| Key Words | Foulard Femme/Cachecol Feminino/Bufandas/Schal |
| Category | Square silk scarf, lady foulard, bandana, neckerchief, headband |
| Suit For people | Women/Woman Femme Ladies Girl Mujer Unisex |
| How to wear scarves | Be worn around head, waist, neck, hair or on a handbag |
| Occasions | OL, Party, Travel, Office, Wedding, Beach Cover Ups |
| Washing & Maintenance | Hand Wash, Air Dry |
| Cooperation Mode | Retail, Wholesale, Drop Shipping Get Lowest Price |
| Personality Design | 2 PCS MAKE 1 SHAWL/ROPE/GOWN/CLOTH/DRESS |
| OEM Design | Provide OEM/Drop Shipping |
Instock
There are no reviews yet.