Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 7 × 3 cm |
| Feature | Decorate |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | Spring and Summer |
| Model Number | HY179 |
| Scarves Length | 80cm-100cm |
| Scarves Type | Scarf |
| Style | fashion, Luxury Brand |
| Pattern Type | |
| Gender | WOMEN |
| Material | POLYESTER |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | HEYEHEN |
| CN | Zhejiang |
| Size | 5*95cm |
Gradient Cashew Dot |
|
| Fits | Spring, Summer, Autumn and Winter |
Instock
There are no reviews yet.