Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Craft of Weaving | Knit |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Decorate |
| Applicable Scene | Outdoor |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Release Date | Winter2022 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | G |
| Scarves Length | >175cm |
| Scarves Type | Scarf |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Material | CASHMERE, POLYESTER, wool, Acrylic, Imitation cashmere |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | Chtengiber |
| CN | Zhejiang |
| Type | Ladies long scarf |
| Size | 200X12cm |
| Color | As show as the photos |
| Style 1 | Warp knitting scarf |
| Style 2 | Plush scarf |
| Style 3 | Pinstripe scarf |
| Features 1 | Windproof and warm |
| Features 2 | Decorative scarves |
| Shipment | Free shipping, dropshipping for dropshopper |
Instock
There are no reviews yet.