Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Feature | Decorate |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Release Date | Autumn2022 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | C0506VC1350 |
| Scarves Length | 60cm-80cm |
| Scarves Type | Pashmina |
| Style | fashion |
| Pattern Type | DOT |
| Gender | WOMEN |
| Material | POLYESTER, Microfiber |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | La MaxPa |
| CN | Sichuan |
Instock
There are no reviews yet.