Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.026 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 1 cm |
| Craft of Weaving | Not clothing or textiles |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Decorate |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Model Number | XS13007A00007 |
| Scarves Length | 100cm-135cm |
| Scarves Type | Scarf |
| Style | fashion |
| Pattern Type | |
| Gender | WOMEN |
| Material | POLYESTER |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | XIERMEND |
| CN | Zhejiang |
Instock
There are no reviews yet.