Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.029 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 7 × 1 cm |
| Feature | Decorate |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Scarves Length | 135cm-175cm |
| Scarves Type | Scarf |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Material | Nylon |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | FancyQube |
| CN | Zhejiang |
Instock
There are no reviews yet.