Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 1 cm |
| Feature | Multifunction |
| Applicable Scene | Outdoor |
| Applicable Season | Spring and Summer |
| Release Date | Spring2022 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | LTU |
| Scarves Length | <60cm |
| Scarves Type | Headband |
| Style | fashion |
| Pattern Type | |
| Gender | WOMEN |
| Material | POLYESTER |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | Fandana Gear |
| CN | Zhejiang |
| Size | 25x50cm (9.8×19.6 inch) |
| Feature1 | Cycling Face Mask |
| Feature2 | Outdoor Balaclava |
| Feature3 | Fishing Face Shield |
| Feature4 | Multifunction Scarf |
| Feature5 | Breathable Face Mask |
| Feature6 | Sun Protection Bandana |
| Feature7 | Sports Headband |
| Feature8 | Summer Buffs |
| Feature9 | Dustproof Face Mask |
| Feature10 | National Day Bandana |
| Feature11 | Running Face Mask |
| Feature12 | Flag Neck Gaiter |
Instock
There are no reviews yet.