Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 7 × 3 cm |
| Feature | Sun Protection |
| Applicable Scene | Beach |
| Applicable Season | Spring and Summer |
| Model Number | HY30 |
| Scarves Length | >175cm |
| Scarves Type | Scarf |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Floral |
| Gender | WOMEN |
| Material | POLYESTER, georgette |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | HEYEHEN |
| CN | Zhejiang |
| Color | Gradient color |
| Size | 50*160cm |
Flower |
Instock
There are no reviews yet.