Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 10 cm |
| Feature | Sun Protection |
| Applicable Scene | Beach |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Release Date | Winter2022 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | JFA |
| Scarves Length | 135cm-175cm |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Solid |
| Material | Chiffon |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | JTVOVO |
| CN | Zhejiang |
| Net weight | 0.04kg/piece |
| scarves type | scarf |
| in stock | yes |
| size | about 160*50cm |
| ships from | china |
| department name | adult |
| gender | women/ladies |
| is_customized | yes |
Instock
There are no reviews yet.