Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 11 cm |
| Feature | Decorate |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Release Date | Autumn2022 |
| Model Number | ET20093 |
| Scarves Length | <60cm |
| Scarves Type | Shawl, Wrap |
| Style | fashion, Sjaal Pashmina Gifts Bufandas Towel Cape |
| Pattern Type | |
| Gender | WOMEN |
| Material | Silk, POLYESTER |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | Pobing |
| Size | 53CM x 53CM |
| NAME | luxury brand scarf, lady foulard, bandana, neckerchief |
| Washing & Maintenance | Hand Wash, Air Dry |
| Cooperation Mode | Retail, Wholesale, Drop Shipping Get Lowest Price |
| Suit For people | Women/Woman Femme Ladies Girl Mujer Unisex |
| Key Words | cachecol feminino inverno, cachecol |
| How To Wear | Scarf Scarves Shawl Stole Poncho Bandanas Echaepe |
| Name 1 | luxury brand scarf, lady foulard, bandana, neckerchief |
| OEM Print Design | Mini Order 50 pcs |
Instock
There are no reviews yet.