Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 5 cm |
| Craft of Weaving | Knit |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Keep warm |
| Applicable Scene | Outdoor |
| Applicable Season | winter |
| Release Date | Winter2022 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | GNAYY-394 |
| Scarves Length | 60cm-80cm |
| Scarves Type | Scarf |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Material | Fur |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | JbenikY |
| CN | Hebei |
| Fur material | 100% real natural rabbit fur |
| Length | about 70cm |
| Width | about 12cm |
Instock
There are no reviews yet.