Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 8 cm |
| Feature | Keep warm |
| Applicable Scene | Outdoor |
| Applicable Season | winter |
| Model Number | WJ5406 |
| Scarves Length | >175cm |
| Scarves Type | Pashmina, Pashmina scarf |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Plaid |
| Gender | WOMEN |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | RUNMEIFA |
| CN | Zhejiang |
| Size | 35*260cm |
| Weight | 280g |
| material | Acrylic, Cashmere |
| Season | autumn, winter |
| Function | keep warm and fashion |
| Method of sales | retail/wholesale/drops |
| Delivery time | 1-3days after paying the payment |
| Stock | Yes |
| color | 4 Colors |
Instock
There are no reviews yet.