Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| Craft of Weaving | Other |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Multifunction |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Model Number | Scarves |
| Scarves Length | 60cm-80cm |
| Scarves Type | Scarf |
| Style | fashion, Fashion |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN, Women |
| Material | POLYESTER |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| CN | Zhejiang |
| Type | Scarf |
| Size | 65x65cm |
Instock
There are no reviews yet.