Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 25 × 2 cm |
| Craft of Weaving | Knit |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Multifunction |
| Applicable Scene | Travel |
| Applicable Season | winter |
| Release Date | Winter2022 |
| Model Number | SNMNR |
| Scarves Length | >175cm |
| Scarves Type | Pashmina |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Material | wool, yak cashmere |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | Solid love |
| CN | Inner Mongoria |
| Place of Origin | Inner Mongolia |
| Foreign trade | yes |
| colors | Red, green, black |
| Function | keep warm |
| texture of material | 50% wool + 50% yak hair |
| Suitable for the season | winter |
| fashion | solid |
| style | soft |
| Width (CM) | 40 |
| length | 170 |
Instock
There are no reviews yet.