Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.066 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 2 cm |
| Craft of Weaving | TAT |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Decorate |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Release Date | Summer2022 |
| Model Number | DFJ-171-3 |
| Scarves Length | 80cm-100cm |
| Scarves Type | Scarf |
| Pattern Type | |
| Gender | WOMEN |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | BYSIFA |
| CN | Zhejiang |
| Place of Origin | Zhejiang, China (Mainland) |
| size | 90*90cm |
| colour | Purple |
| style | Square silk scarf |
| material | satin |
| workmanship | printed |
| suitable for | women, men |
| is_customized | Yes |
Instock
There are no reviews yet.