Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 1 cm |
| Feature | Decorate |
| Applicable Scene | Travel |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Scarves Length | >175cm |
| Scarves Type | Pashmina |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Letter |
| Gender | WOMEN |
| Material | COTTON |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | sxocsf |
| CN | Jiangsu |
Instock
There are no reviews yet.