Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Feature | Multifunction |
| Applicable Scene | sports |
| Applicable Season | Spring and Autumn |
| Release Date | Winter2022 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Scarves Length | <60cm |
| Scarves Type | Headband |
| Style | Novelty |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Material | wool |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | SERBEWAY |
| CN | Zhejiang |
Instock
There are no reviews yet.