Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 12 × 5 cm |
| Craft of Weaving | Knit |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Multifunction |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Scarves Length | >175cm |
| Scarves Type | Shawl, Wrap |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Cartoon |
| Gender | WOMEN |
| Material | POLYESTER |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| CN | Fujian |
Instock
There are no reviews yet.