Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 1 cm |
| Feature | Keep warm |
| Applicable Scene | Ski |
| Applicable Season | winter |
| Release Date | Winter2022 |
| Model Number | 00095000 |
| Scarves Length | 135cm-175cm |
| Scarves Type | Ring |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Material | POLYESTER |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | couverture |
| CN | Zhejiang |
| SIZE | about 138*15cm |
| function | Windproof waterproof warm decoration Gift |
| color | black beige gray army green |
Instock
There are no reviews yet.