Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 12 × 2 cm |
| Feature | Breathable |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Scarves Length | <60cm |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Material | Synthetic Leather |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | SANWOOD |
Instock
There are no reviews yet.