Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 11 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Multifunction |
| Applicable Scene | Outdoor |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Model Number | D1566 |
| Scarves Length | >175cm |
| Scarves Type | Scarf, Shawl |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Material | POLYESTER |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| CN | Guangdong |
Instock
There are no reviews yet.