Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.075 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Craft of Weaving | TAT |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Multifunction |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Release Date | Winter2022 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | Catholic Mantilla Veil |
| Scarves Length | 135cm-175cm |
| Scarves Type | Headband |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Floral |
| Gender | WOMEN |
| Material | POLYESTER |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | KLV |
| CN | Guangdong |
Instock
There are no reviews yet.