Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 1 cm |
| Craft of Weaving | TAT |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Decorate |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Release Date | Spring2021 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | WJ0826 |
| Scarves Length | 60cm-80cm |
| Scarves Type | Scarf |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves, bag ribbon, headband, choker |
| Brand Name | LUNA&DOLPHIN |
| CN | Zhejiang |
| material | chiffon, polyester |
| size | 90x7cm |
| pattern Type | letter, paisley, diamond, geometry |
| color | red, orange |
| style | korean, fashion, french |
| gender | girl, lady, women, female |
| occasion | office, school |
| wash | handwash |
| weight | 20g |
| dropshipping | yes |
Instock
There are no reviews yet.