Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 2 cm |
| Craft of Weaving | TAT |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Decorate |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Release Date | Summer2022 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | MSL022 |
| Scarves Length | 100cm-135cm |
| Scarves Type | Headband |
| Style | Novelty |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Material | COTTON, POLYESTER |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | LAVEN |
| CN | Zhejiang |
Instock
There are no reviews yet.