Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Feature | Decorate |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Release Date | Autumn2022 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | Sl10 |
| Scarves Length | 80cm-100cm |
| Scarves Type | Scarf, Shawl |
| Style | fashion |
| Pattern Type | |
| Gender | WOMEN |
| Material | POLYESTER |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | CHNMR |
| CN | Zhejiang |
| Size | 90cm*5cm |
| bandana | hijab |
| Scarf women | Scarf |
| silk scarf | scarf women luxury |
| Scarves | decorative bags for women |
| bag scarf | Scarf for women |
| Headband | belts for women |
| scarf for head women | hair accessories for women |
| small silk scarf | Slim small silk scarf |
Instock
There are no reviews yet.