Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Craft of Weaving | TAT |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Multifunction |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | summer |
| Model Number | MHSC0009 |
| Scarves Length | >175cm |
| Scarves Type | Scarf |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Material | Viscose, Silk |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | MECON HING |
| CN | Zhejiang |
| silk line hijab | silk linen plain hijab scarf |
| plain hijab | shinny plain silk hijab |
Instock
There are no reviews yet.