Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 6 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Decorate |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Model Number | XF-8 |
| Scarves Length | <60cm |
| Scarves Type | Scarf, Shawl |
| Style | fashion |
| Pattern Type | |
| Gender | WOMEN |
| Material | Silk |
| Department Name | ADULT |
| Item Type | Scarves |
Instock
There are no reviews yet.