Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 28 × 3 cm |
| Craft of Weaving | TAT |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Decorate |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Release Date | Winter2022 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | Prayer shawl |
| Scarves Length | >175cm |
| Scarves Type | Scarf, Shawl |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Letter |
| Gender | WOMEN |
| Material | POLYESTER |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | PLUS KING |
| CN | Guangdong |
| 1 | Women Prayer Shawl |
| 2 | Prayer Shawl Israel |
| 3 | talit |
| 4 | tallit |
| 5 | prayer shawl from israel |
| 6 | tallit prayer shawl israel |
| 7 | prayer shawl |
| 8 | jewish prayer shawl |
| 9 | talit jewish |
| 10 | tallis bag |
Instock
There are no reviews yet.