Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 3 cm |
| Craft of Weaving | TAT |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Decorate |
| Applicable Scene | Travel |
| Applicable Season | Spring and Autumn |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | WM082909 |
| Scarves Length | <60cm |
| Scarves Type | Scarf |
| Pattern Type | |
| Gender | WOMEN |
| Material | POLYESTER |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | STONLAIDE |
| CN | Zhejiang |
| Pattern | Fruits |
| Size | 50cmx50cm |
| Colour | Yellow Blue Green |
| Function | Decorate |
| Season | Spring, autumn, winter, summer |
| Popular element | Printing |
| model | Towel |
| style | Korean Scarf |
Instock
There are no reviews yet.