Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Multifunction |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Release Date | Winter2022 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | WUAE2212162 |
| Scarves Length | 60cm-80cm |
| Scarves Type | Scarf |
| Style | fashion, Fashion Kerchief Hair Scarf |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Material | Silk, POLYESTER, Silk Feeling Satin Scarf |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | WUBXOLO |
| CN | Zhejiang |
| Size | 70x70cm |
| Weight | 50g |
| Color | Pink White Blue Black Green… |
| Type | Print Neck Scarf Square Headband |
| Package | Opp bag |
| Big Sale | Dropshipping Wholesale |
Instock
There are no reviews yet.