Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Craft of Weaving | TAT |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Decorate |
| Applicable Scene | Outdoor |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Model Number | AKSL01 |
| Scarves Length | >175cm |
| Scarves Type | Scarf |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Material | Silk, POLYESTER, Viscose |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | MECON HING |
| CN | Zhejiang |
| Color | 33 colors |
| Use | shimmer plain hijab scarf |
| pattern | muslim women shinny hijabs scarf |
| solid plain scarf | women muslim solid plain hijab scarf |
Instock
There are no reviews yet.