Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 4 cm |
| Craft of Weaving | Other |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Keep warm |
| Applicable Scene | Outdoor |
| Applicable Season | winter |
| Release Date | Winter2022 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | XWJ07 |
| Scarves Length | 135cm-175cm |
| Scarves Type | Scarf, Shawl |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Material | Imitation Cashmere |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| CN | Zhejiang |
Instock
There are no reviews yet.