Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.094 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 21 × 6 cm |
| Feature | Decorate |
| Applicable Scene | Outdoor |
| Applicable Season | winter |
| Release Date | Winter2022 |
| Place Of Origin | ITALY |
| Model Number | 1 |
| Scarves Length | <60cm |
| Scarves Type | Ring |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Animal |
| Gender | WOMEN |
| Material | POLYESTER |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | sunonesie |
Instock
There are no reviews yet.