Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 2 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Multifunction |
| Applicable Scene | Outdoor |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Release Date | Winter2022 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | 230414031653 |
| Scarves Length | >175cm |
| Scarves Type | Scarf, Shawl |
| Style | fashion |
| Pattern Type | |
| Gender | WOMEN |
| Material | Silk |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | SANMAIHUA |
| CN | Zhejiang |
| Size | 70*70cm |
| Weight | 50g |
| Name 1 | silk |
| Name 2 | silk scarves |
| Whether to support wholesale | yes |
Instock
There are no reviews yet.