Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 4 cm |
| Craft of Weaving | Non-woven |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Multifunction |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Scarves Length | >175cm |
| Scarves Type | Shawl, Wrap |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | GELMOIN |
| CN | Zhejiang |
| Knitting method | plain weave |
| pattern | monochrome |
| material | cotton |
| size | 180*70cm |
| Specifications | 1PC hijab + 1PC inner cap |
Instock
There are no reviews yet.