Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Decorate |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | RX23 |
| Scarves Length | 60cm-80cm |
| Scarves Type | Scarf, Shawl |
| Style | fashion |
| Pattern Type | |
| Gender | WOMEN |
| Material | POLYESTER |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | charlie caamp |
| CN | Zhejiang |
| Size | 70*70cm(1cm=0.39in) |
| Fabric name | Imitation Silk Scarf |
| Applicable seasons | Spring, summer, autumn, winter |
Instock
There are no reviews yet.