Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.163 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 19 × 3 cm |
| Feature | Decorate |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Release Date | Spring2021 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | G650 |
| Scarves Length | 135cm-175cm |
| Scarves Type | Scarf, Shawl |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Material | Rayon |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| CN | Zhejiang |
Instock
There are no reviews yet.