Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.115 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 18 × 2 cm |
| Craft of Weaving | Other |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Decorate |
| Applicable Scene | Beach |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Scarves Length | >175cm |
| Scarves Type | Scarf, Shawl |
| Gender | WOMEN |
| Material | POLYESTER |
| Department Name | ADULT |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | yunbobo |
Instock
There are no reviews yet.