Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 7 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Windproof |
| Applicable Scene | Outdoor |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Release Date | Summer2021 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | K32 |
| Pattern Type | Striped |
| Style | Casual |
| Gender | WOMEN |
| Department Name | ADULT |
| Material | POLYESTER |
| Brand Name | HVATILAW |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Skullies & Beanies |
| Color | Pink, Black, Beige |
| Size | Cap depth 27cm, Cap width 27cm |
Instock
There are no reviews yet.